Horari Visita Professors

Curs 2019/2020

Llinatges i Nom Departament Hora d’atenció a pares
ADROVER GALMÉS, CARME LL. ESTRANGERES Dimarts a les 9.50
ÁLVAREZ GRIMALT, FEDERICO AUTOMOCIÓ Dimarts a les 11.15
AMENGUAL GAYA, MIQUEL ADMINISTRATIU Dimarts a les 11.15
AMENGUAL QUETGLAS, MARTI ADMINISTRATIU Dilluns a les 11:15
ANDREU PASCUAL, CARME CATALÀ Dimecres a les 9.50
ARQUES TORO, ESTEBAN INFORMÀTICA Dijous a les 16.50
BARCELO BARCELO, JOAN FOL Dimarts a les 8.55
BARCELO MAYOL, CATALINA ORIENTACIÓ Divendres a les 11.15
BARCELÓ MONSERRAT, NICOLAU LL. ESTRANGERES Dilluns a les 11.15
BARRADO GALMÉS, JOAN DAVID FÍSICA I QUÍMICA Dijous a les 8.55
BAUÇA GARCIAS, FRANCESCA C. NATURALS Dilluns a les 11.15
BAUZÀ MARÍ, ELENA CASTELLÀ Dimecres a les 11.15
BENNASAR BINIMELIS, MIQUEL ELECTRICITAT Divendres a les 11.15
BERGAS QUETGLAS, FRANCESCA CATALÀ Dilluns a les 12.10
BINIMELIS BONNIN, CATALINA ADMINISTRATIU Dimarts a les 9.50
BORDES VIDAL, JOSEP ENRIC LL. ESTRANGERES Dimarts a les 11.15
BOU BAUZÀ, MARGARITA ORIENTACIÓ Dimecres a les 9.50
CABRER GALMÉS, M. ANTÒNIA MATEMÀTIQUES Dimarts a les 9.50
CALATAYUD FERRE, ROBERT COMERÇ Dimarts a les 16.50
CALDENTEY BONET, MARIA BEL EDUCACIÓ FÍSICA Dimecres a les 13.05
CALDENTEY GOMILA, PILAR LL. ESTRANGERES Dimecres a les 11.15
CAMPS BOSCH, MARIBEL ORIENTACIÓ Divendres a les 9:50
CARRION MARTÍNEZ, XISCO ADMINISTRATIU Divendres a les 8.55
CASTELL LÚCIO, PERE MIQUEL LL. CLÀSSIQUES Dimecres a les 13.05
CAYETANO GÓMEZ, HELENA C. SOCIALS Dilluns a les 8:55
CEBRIAN MARTÍNEZ, CARME LL. ESTRANGERES Dimecres a les 11.15
CERDÀ BALDÓ, JOSEP AUTOMOCIÓ Dilluns a les 16.50
COLOMBRAM FONT, MARTÍ AUTOMOCIÓ Dilluns a les 9.50
CRESPÍ BIBILONI, BÀRBARA MATEMÀTIQUES Dijous a les 11.15
CRESPI CAPO, JOANA INFORMÀTICA Dimarts a les 12.10
CRESPO MONCHO, MIQUEL ORIENTACIÓ Dimarts a les 11.15
CUBELLS PASCUAL, MARGALIDA C. SOCIALS Dijous a les 8.55
DURAN FERRER AINA LL. ESTRANGERES Dijous a les 9.50
DURAN GARCIA, CRISTINA RELIGIÓ Dilluns a les 12.10
DURAN VICENS, MAGDALENA AUTOMOCIÓ Dilluns a les 9.50
ESCUDERO QUESADA, ANA MARIA INFORMÀTICA Dimarts a les 15.55
FACIABEN ACEDO, NATÀLIA LL. ESTRANGERES Dimecres a les 9.55
FERNÁNDEZ BALLESTER, MARIA PAZ ORIENTACIÓ Dijous a les 9.50
FERRAGUT BARCELO, MIQUEL ELECTRICITAT Dilluns a les 12:10
FERRAGUT SANCHO, GUILLEM ELECTRICITAT Dijous a les 8.55
FERRER MARQUÈS, FRANCESCA ADMINISTRATIU Dijous a les 11:15
FONS FERRER, MIQUEL AUTOMOCIÓ Dijous a les 16:50
FONT MASSANET, MARIA MATEMÀTIQUES Dimarts a les 12.10
FONT SERRALTA, BÀRBARA ADMINISTRATIU Dijous a les 8.55
FORTEZA FERRER, BIEL EDUCACIÓ FÍSICA Dijous a les 11.15
FUSTER LLULL, PERE JOAN FÍSICA I QUÍMICA Dimarts a les 12.10
FUSTER RIERA, M. ANGELS FOL Dilluns a les 18.15
GAIA PASCUAL, MIQUEL INFORMÀTICA Divendres a les 11.15
GALMES MALONDRA, M. VICTÒRIA ORIENTACIÓ Dijous a les 12.10
GARCIA ADROVER, MARIA MAGDALENA ORIENTACIÓ Dilluns a les 9.50
GARCIA SALOM, MANEL AUTOMOCIÓ Dimecres a les 16.50
GENOVART FERRER, BLAI AUTOMOCIÓ Dimarts a les 16:50
GINARD ESTEVA, MARGALIDA C. SOCIALS Dimarts a les 12.10
GINARD FONT, JAUME AUTOMOCIÓ Dimarts a les 16.50
GÓMEZ CORTEJOSA, JOSÉ FILOSOFIA Dimarts a les 12.10
GOMILA BARCELO, ISABEL ORIENTACIÓ Dilluns a les 11.15
GOMILA BARCELÓ, JAUME INFORMÀTICA Divendres a les 8:00
GRANELL GARCÍA, IGNACIO CASTELLÀ Dimarts a les 12.10
GUAL GELABERT, MIQUEL ÀNGEL AUTOMOCIÓ Dijous a les 9.50
HIDALGO HERRERA, PERE ORIENTACIÓ Dimecres a les 11.15
HUERTAS CAMPINS, MIQUEL ORIENTACIÓ Dijous a les 8.55
LLANERAS PASCUAL, MARIA DEL MAR COMERÇ Dimecres a les 12.10
LLITERAS LLULL, JERONI COMERÇ Dimecres a les 8.55
LLULL DARDER, CRISTINA C. NATURALS Dilluns a les 8.55
LLULL DARDER, PILAR FÍSICA I QUÍMICA Dimarts a les 9.50
LLULL SALOM, AINA PLÀSTICA Divendres a les 11.15
LOPEZ DEFLORY, ESTEFANIA LL. ESTRANGERES Dilluns a les 8.55
LOPEZ-OLIVAS FERRER, ALFONS FOL Dimecres a les 16:50
LÓPEZ RAMON, MAITE ORIENTACIÓ Dilluns a les 12.10
MARTÍN LUENGO, JUANA C. SOCIALS Dimarts a les 8.55
MARTINEZ CARRASCO-MUÑOZ, JOAQUIN INFORMÀTICA Dilluns a les 9.50
MAS GUTIÉRREZ, ANTONI INFORMÀTICA Dimecres a les 11.15
MASCARO SANSO, TOMEU MATEMÀTIQUES Dilluns a les 12:10
MESTRES JUNQUE, PAU TECNOLOGIA Dimarts a les 12.10
MIRALLES FONTIRROIG, LLORENÇ AUTOMOCIÓ Dijous a les 9:50
MOLL VIDAL,PABLO PLÀSTICA Divendres a les 8.55
MORA BARBA, ROSARIO CASTELLÀ Dijous a les 9.50
MORA MOREY, MARIA ANTÒNIA CATALÀ Dimarts a les 8.55
MORAGUES GALMÉS, ANTONI INFORMÀTICA Divendres a les 9.50
NACHER MAGRANER, JOSE TECNOLOGIA Dilluns a les 9.50
NAHARRO PARRA, MARC INFORMÀTICA Dimarts a les 11.15
NARANJO SOCIAS, ANTONI AUTOMOCIÓ Divendres a les 16.50
NAVARRO MARTOS, ROSA LL. ESTRANGERES Dimarts a les 13.05
NEBOT MASCARO, CARME MATEMÀTIQUES Dimecres a les 8:55
NICOLAU LLULL, MANEL FÍSICA I QUÍMICA Dijous a les 9.50
NICOLAU SEGUÍ, ANTONI INFORMÀTICA Dijous a les 15.55
NIGORRA GAYÀ, JOAN INFORMÀTICA Dijous a les 9.50
OLIVER DALMAU, ANTONIO AUTOMOCIÓ Dimarts a les 9.50
ORELL LLABRÉS, M. ANTÒNIA ADMINISTRATIU Dimarts a les 9.50
ORFÍ MESTRE, JOSEP PERE FILOSOFIA Divendres a les 12:10
OTERO GARCÍA, ANA FOL Divendres a les 19.10
PALERM VIDAL, BENET COMERÇ Dijous a les 9.50
PASCUAL ARTIGUES, CRISTINA LL. ESTRANGERES Dimecres a les 8:55
PERELLO PUIG, M. ÀNGELS LL. ESTRANGERES Dimarts a les 12.10
PEREZ TAULER, NURIA COMERÇ Dilluns a les 9.50
PICORNELL MORA, MIQUEL ELECTRICITAT Dijous a les 11:15
POCOVÍ MASSANET, MARIA CATALÀ Dijous a les 11.15
PONS BALAGUER, FCA. M. C. SOCIALS Divendres a les 12:10
PONT UMBERT, AINA ORIENTACIÓ Dilluns a les 11.15
PROHENS GALMÉS, PERE INFORMÀTICA Dimarts a les 18.15
PULIDO FUENTES, PALOMA FOL Dilluns a les 8.55
RAIMUNDO VÀZQUEZ, VANESA CASTELLÀ Dilluns a les 12.10
RAMIREZ DURAN, ANTONI INFORMÀTICA Dilluns a les 12.10
RAMIS PERALTA, MARTÍ COMERÇ Dilluns a les 15.55
REYES DURAN, MARISA LL. ESTRANGERES Divendres a les 9.50
RIBOT CALDENTEY, ANTONI ORIENTACIÓ Dilluns a les 11.15
RIERA FORNES, MIQUEL CASTELLÀ Dijous a les 11.15
RIERA FULLANA, MAGDALENA MÚSICA Dijous a les 9.50
RIERA GIMÉNEZ, MIQUEL INFORMÀTICA Dimarts a les 15.00
RIERA MATAS, PERE ELECTRICITAT Dimarts a les 9.50
RIERA MESTRE, SEBASTIA C. NATURALS Dijous ales 11:15
RIERA MIQUEL, AINA MARIA MATEMÀTIQUES Dimarts a les 8.55
RIERA SUREDA, MARIA ÀNGELA MÚSICA Dimecres a les 12.10
RODRÍGUEZ PARRONA, ENRIQUE C. NATURALS Dimecres a les 8.55
ROS SANSÓ, CATALINA CASTELLÀ Dijous a les 8.55
SALVÀ MUNAR, JERÓNIMA COMERÇ Dilluns a les 11.15
SALVA PICO, CATALINA C. NATURALS Dimarts a les 11:15
SAMPOL SABATER , ANTÒNIA MARIA C. NATURALS Divendres a les 11.15
SANCHO PASCUAL, M MAGDALENA (MITJA) ORIENTACIÓ  
SAPENA VARELA, FRANCESCA ADMINISTRATIU Dimarts a les 11:15
SERRA ALAMINOS, JOAN ANDREU ELECTRICITAT Dijous a les 11.15
SERRA BARCELO, MAGDALENA CATALÀ Dilluns a les 9.50
SERRA RIERA, JAUME AUTOMOCIÓ Dijous a les 12.10
SIMO SUÑER, JOAN JAUME FÍSICA I QUÍMICA Divendres a les 9.50
SOLER NICOLAU, ANTÒNIA LL. CLÀSSIQUES Dijous a les 11.15
SOLER RIGO, MATEU FILOSOFIA Dijous a les 11.15
SORELL ADROVER, CRISTINA INFORMÀTICA Dimarts a les 9.50
SUREDA FONT, FRANCESCA CATALÀ Divendres a les 12.10
SUREDA ROSSELLÓ, SEBASTIÀ COMERÇ Dijous a les 15.55
TAULER FERRER, MARGALIDA ORIENTACIÓ Divendres a les 8.55
TAULER LLULL, CATALINA INFORMÀTICA Dijous a les 12:10
TERRASA SOLE, JUAN ORIENTACIÓ Dijous a les 12.10
TIMONER GARCIAS, LAURA LL. ESTRANGERES Dijous a les 9.50
TIMONER MUNTANER, MANEL EDUCACIÓ FÍSICA Dimecres a les 9.50
TOUS JOAN, GABRIEL COMERÇ Dijous a les 9.50
TRIAY MAGRANER, JOAN MIQUEL AUTOMOCIÓ Divendres a les 16.50
VALBUENA FERNANDEZ, ADRIAN AUTOMOCIÓ Dimecres a les 8.55
VAN BLEIJSWIJK, CORNELIA LL. ESTRANGERES Dimecres a les 13:05
VANRELL TRUYOLS, GUILLEM FÍSICA I QUÍMICA Dilluns a les 8.55
VENY RIERA, AINA LL. ESTRANGERES Dimecres a les 11.15
VIVES CIFRE, JOAN ANDREU AUTOMOCIÓ Dijous a les 18.15

 

Aneu a la barra d'eines